Cel Rautu

Wiemy jak istotne w biznesie są relacje i zdobywanie informacji,

dlatego każdego roku organizujemy Raut Business Partners Club. Event jest okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. Łączy w sobie elementy: spotkania biznesowego, zbiórki na cele charytatywne i rozrywki.
W trakcie Raut 2018 przeprowadziliśmy akcję charytatywną, z której cały dochód przeznaczony został na wsparcie inicjatyw dziecięcych: Przedszkole Towarzystwa Ewangelicznego, Fundacji Słoneczna Kraina Dzieciom oraz 7-letniej Leniki, która w wyniku tragicznego wypadku straciła włosy. Mamy nadzieję, że ta cegiełka choć w niewielkim stopniu przybliżyła możliwość realizacji dziecięcych marzeń.

Gość specjalny

Alicja Janosz

Piosenkarka i kompozytorka, sławę zdobyła dzięki uczestnictwu w programie Idol. Wystąpiła w pierwszej jego edycji i została pierwszą w Polsce zwyciężczynią tego typu programu rozrywkowego. Pochodzi z naszego regionu, z Pszczyny i od dziecka występuje. Na scenie zadebiutowała w wieku 14 lat, w musicalu „Piotruś Pan”. Rok później zajęła pierwsze miejsce w programie „Szansa na sukces”, podbijając serce Kayi piosenką „Prawy do lewego”.

O czym była mowa

Perspektywy inwestycyjne

Najnowsze możliwości inwestycyjne i perspektywy rozwoju tego segmentu usług Business Partners Club w 2019 roku przedstawił Petr Sznapka, współzałożyciel BPC, prawnik, przedsiębiorca działający od lat w branży inwestycyjnej na terenie Polski oraz Republiki Czeskiej.

 

Zatrudnianie cudzoziemców

W ostatnich latach dla wielu branż istotną kwestią jest pozyskanie pracowników poza granicami Polski. Na wykładzie omówione zostały kryteria jakie należy spełnić, by móc zatrudnić cudzoziemców. Prelekcję wygłosił Mariusz Makowski, doradca podatkowy.

Efektywny zespół

Kluczem do fenomenalnych rezultatów są ludzie. Jak współcześnie motywować zespół do pracy opowiedziała Tatina Mindewicz-Puacz, doradca i trener w zakresie strategii komunikacyjnych. Czas na dobre praktyki w nowej odsłonie.

 

Ireneusz Bieleninik

Polski dziennikarz, konferansjer i artysta estradowy. Znany między innymi z wieloletniej pracy w RADIU ZET, a następnie z występów w Telewizji Polskiej oraz w TVN. Był prowadzącym programu „Siłacze”, poświęconemu zmaganiom najsilniejszych sportowców w Polsce i na świecie.

Petr Sznapka

Z wykształcenia prawnik oraz rzeczoznawca nieruchomości, z zawodu przedsiębiorca, z zamiłowania mentor. Od lat działa w branży inwestycyjnej rynków finansowych Republiki Czeskiej i Polski, specjalista z zakresu kreowania nowych przedsiębiorstw, a przede wszystkim współzałożyciel Business Partners Club. „Urodziłem się w Czechach, ale zaliczam się do polskiej mniejszości narodowej żyjącej po stronie czeskiej […]”.

Tatiana Mindewicz - Puacz

Doradca i trener w zakresie strategii komunikacyjnych, ekspert ds. kampanii społecznych, trener rozwoju osobistego, certyfikowany coach, psychoterapeuta. Znana jako mentorka z programu telewizji TVN Projekt Lady. Studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i profesjonalną szkołę psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia.

Mariusz Makowski

Jest doradcą podatkowym od ponad dziesięciu lat. Wcześniej pracował w Urzędzie Skarbowym, stąd jego rozległa wiedza, bazująca na doświadczeniach z obu stron kontroli podatkowej. Specjalizuje się w tematyce delegowania pracowników za granicę, opodatkowania dochodów z zagranicy i cen transferowych. Jest autorem wielu publikacji z tej dziedziny, m.in. książki „Opodatkowanie dochodów uzyskiwanych za granicą. Ujęcie praktyczne” (Difin 2008).

Nr Tytuł Mówca Opis Czas
01 Rejstracja -- -- 16:00
02 Rozpoczęcie Rautu -- -- 16:30
03 Inwestycje z Business Partners Club Współwłaściciel BPC Petr Sznapka Najnowsze możliwości inwestycyjne i perspektywy rozwoju tego segmentu usług Business Partners Club w 2019 roku. 17:00
04 Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce Doradca podatkowy Mariusz Makowski Kryteria jakie należy spełnić, by móc zatrudniać cudzoziemców w Polsce. 18:30
05 Efektywny zespół Tatiana Mindewicz-Puacz, doradca i trener w zakresie strategii komunikacyjnych, jurorka w programie - Projekt Lady Jak współcześnie motywować ludzi do pracy 19:30
06 Zakończenie części oficjalnej występ Alicja Janosz -- 21:00
W przerwach występy taneczne Mistrzów Republiki Czeskiej w tańcu towarzyskim.

Miejsce Rautu

HOTEL KLIMCZOK
Szczyrk
ul. Poziomkowa 20
WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST OTRZYMANIE SPECJALNEGO ZAPROSZENIA
ORAZ WPŁATA NA PONIŻSZE KONTO
20 1050 1070 1000 0090 3111 9762
Business Partners Club sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Komorowicka 39, NIP: 9372688405
Tytuł: Raut 2019 – Imię i Nazwisko