Cel Rautu

Każdego roku organizujemy Raut Business Partners Club, ponieważ wiemy jak istotne w biznesie są relacje i zdobywanie informacji. Raut BPC to okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. Spotkanie w sferze biznesowej zawsze powinno mieć odpowiednią oprawę, dlatego w równym stopniu stawiamy na merytorykę wystąpień jak i dodatkowe atrakcje wieczoru.
Raut, który w autorskiej formule proponuje Państwu Business Partners Club, łączy elementy: spotkania biznesowego, bazy wymiany doświadczeń, źródła informacji dotyczących aktualnych zagadnień, zbiórki na cele charytatywne i rozrywki.
W roku 2017 Business Partners Club wsparła sportowców z naszego regionu. Wręczając czek na 50 tys. złotych pomogliśmy sfinansować 4. start w Igrzyskach Olimpijskich, snowboardzisty z naszego regionu - Mateusza Ligockiego.
Pulę 30 tys. złotych przekazaliśmy na ręce Ireneusza Jelenia, prezesa klubu CKS Piast, gdzie wykuwa się talenty piłkarskie. Dodatkowo podczas Rautu została zorganizowana zbiórka, z której całość kwoty powędrowała na rozwój talentów sportowych.

Gość specjalny

Asteya

Finalistka programu The Voice of Poland. Piosenkarka Skończyła Akademię Muzyczną w Katowicach, a wspólnie z braćmi tworzy zespół rockowy DEC. Od roku występuje także w rock operze "Krzyżacy", u boku: Pawła Kukiza, Artura Gadowskiego (IRA), Macieja Balcara (Dżem), Braci Cugowskich oraz Macieja Silskiego.

O czym była mowa

Inwestycje z Business Partners Club

Najnowsze możliwości inwestycyjne i perspektywy rozwoju tego segmentu usług Business Partners Club w 2018 roku przedstawił Petr Sznapka, współzałożyciel BPC, prawnik, przedsiębiorca działający od lat w branży inwestycyjnej na terenie Polski oraz Republiki Czeskiej.

Możliwości i ryzyka działalności gospodarczych

Ryzyko w działalności gospodarczej jest konsekwencją zmiennego otoczenia oraz istniejącej w gospodarce rynkowej wolności gospodarczej a także szerokiego zakresu swobód. W efekcie ryzyko gospodarcze staje się nieodłącznym elementem towarzyszącym procesowi gospodarowania. Temat szerzej przedstawił Mec. Łukasz Kasprzyk,adwokat współpracujący z Kancelarią Adwokacką HAJDUK & PARTNERS, z siedzibą w Krakowie.

Prawo i podatki w Czechach

Czechy są krajem o bardzo stabilnej gospodarce z bardzo interesującym systemem bankowym. Niewielka biurokracja, wprowadzanie nowoczesnych środków komunikacji z urzędami oraz niższe podatki i składki na ubezpieczenia powodują, iż kraj ten stał się bardzo popularny w kwestii prowadzenia tam swojej działalności przez polskich przedsiębiorców. Więcej szczegółów w tym temacie przybliżył Piotr Adamczyk -adwokat, partner czeskiej Kancelarii Adwokackiej HAJDUK & PARTNERS.

 

Ireneusz Bieleninik

Polski dziennikarz, konferansjer i artysta estradowy. Znany między innymi z wieloletniej pracy w RADIU ZET, a następnie z występów w Telewizji Polskiej oraz w TVN. Był prowadzącym programu „Siłacze”, poświęconemu zmaganiom najsilniejszych sportowców w Polsce i na świecie.

Petr Sznapka

Z wykształcenia prawnik oraz rzeczoznawca nieruchomości, z zawodu przedsiębiorca, z zamiłowania mentor. Od lat działa w branży inwestycyjnej rynków finansowych Republiki Czeskiej i Polski, specjalista z zakresu kreowania nowych przedsiębiorstw, a przede wszystkim współzałożyciel Business Partners Club. „Urodziłem się w Czechach, ale zaliczam się do polskiej mniejszości narodowej żyjącej po stronie czeskiej.”.

Mec. Lukasz Kasprzyk

Adwokat współpracujący z Kancelarią Adwokacką HAJDUK & PARTNERS, z siedzibą w Krakowie.

Piotr Adamczyk

Partner Kancelarii Adwokackiej HAJDUK & PARTNERS, Adwokat wpisany na listę Czeskiej Izby Adwokackiej w Pradze oraz na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.
W swojej praktyce adwokackiej koncentruje się na prawie zobowiązań, prawie spółek handlowych oraz prawie upadłościowym. Posiada także duże doświadczenie w zakresie dochodzenia wierzytelności.

Nr Tytuł Mówca Opis Czas
01 Rejstracja -- -- 16:00
02 Rozpoczęcie Rautu -- -- 16:30
03 Inwestycje z Business Partners Club Petr Sznapka -- 17:00
04 Możliwości i ryzyka działalności gospodarczych Mec. Łukasz Kasprzyk,adwokat współpracujący z Kancelarią Adwokacką HAJDUK & PARTNERS, z siedzibą w Krakowie -- 18:00
05 Prawo i podatki w Czechach Piotr Adamczyk -adwokat, partner czeskiej Kancelarii Adwokackiej HAJDUK & PARTNERS -- 19:00
06 GIODO - zmiany Bożena Czajka oraz Dawid Wiśniewski --- 20:00
07 Zakończenie części oficjalnej występ Asteya Dec -- 20:30
W przerwach występy szkoły tańca Cubana.

Miejsce Rautu

HOTEL KLIMCZOK
Szczyrk
ul. Poziomkowa 20
WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST OTRZYMANIE SPECJALNEGO ZAPROSZENIA
ORAZ WPŁATA NA PONIŻSZE KONTO
20 1050 1070 1000 0090 3111 9762
Business Partners Club sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Komorowicka 39, NIP: 9372688405
Tytuł: Raut 2019 – Imię i Nazwisko